Zamki dmuchane na wynajem

Nasza świetnie zaopatrzona wypożyczalnia dmuchańców pomoże Ci zorganizować niezapomnianą imprezę plenerową! W katalogu Tawit masz do dyspozycji zamek dmuchany dla dzieci w kilku wersjach, który proponujemy na wynajem w atrakcyjnej cenie. Produkt występujący w wersji mniejszej oraz większej z pewnością spodoba się młodszym uczestnikom eventu i zachęci ich do zabawy w gronie rówieśników. Jest to bezpieczna forma rozrywki, dzięki którym rodzice zyskują chwilę dla siebie, pozostawiając pociechy pod okiem doświadczonych opiekunów.

Urządzenia rekreacyjne możesz wypożyczyć na m.in.:

  • przyjęcie urodzinowe w ogrodzie,
  • festiwal w miejskim parku,
  • imprezę firmową w plenerze,
  • event z okazji dni miasta lub gminy.

Masz do wyboru dmuchane zamki na wynajem, które wykonano z trwałych materiałów i wyposażono w szereg atrakcji dla dzieci. Do oferty regularnie trafiają kolejne dmuchańce do skakania i z piłkami, dlatego koniecznie zapoznaj się z aktualnym katalogiem udostępnionym do pobrania na stronie tawit.pl. W broszurze znajdziesz też informacje dotyczące warunków świadczenia usługi. Polecamy też sprawdzenie referencji, które otrzymaliśmy od zadowolonych klientów.

Dmuchany zamek – szczegóły wynajmu

Skakanie w środku dmuchańca to bezpieczna i bardzo przyjemna rozrywka, którą uwielbiają dzieci w różnym wieku. Nic zatem dziwnego, że na wielu imprezach na świeżym powietrzu zapewniona jest taka forma zabawy dla najmłodszych. Jeśli interesuje Cię wynajem, wybierz zamek dmuchany z katalogu i skontaktuj się z nami! Ustalimy szczegóły dotyczące cennika i warunków usługi, a także udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. Zobacz też pozostałe modele z asortymentu i dobierz wariant najlepiej dostosowany do profilu organizowanego wydarzenia.

Aby móc bezpiecznie zamontować zamek dmuchany, teren do tego przeznaczony musi być wyrównany i pozbawiony większych spadków. Urządzenia rekreacyjne na wynajem wymagają podpięcia do zasilania elektrycznego o napięciu wynoszącym minimum 230V. Dmuchańce udostępniamy na 6 godzin, razem z niezbędnym sprzętem oraz pracownikiem odpowiedzialnym za obsługę techniczną oraz opiekę nad bawiącymi się dziećmi. W cenę wypożyczenia został wliczony również koszt ubezpieczenia OC.