Plac zabaw na wynajem

W Twit oferujemy estetyczne i bezpieczne dmuchawce, które mają szerokie zastosowanie na wydarzeniach plenerowych. Jeśli szukasz atrakcji dla młodszych uczestników wydarzenia, które organizujesz, dmuchany plac zabaw to idealne rozwiązanie. Produkt mobilny dostępny jest na wynajem w kilku wariantach, które różnią się przede wszystkim ceną i rozmiarem. Każdy model wykonano z dbałością o szczegóły z tworzywa syntetycznego o dużej odporności mechanicznej. Dzięki temu gwarantuje udaną i przede wszystkim bezpieczną formę rekreacji maluchów.

Oferujemy mobilny plac zabaw na wynajem, który sprawdzi się na przyjęciu z okazji urodzin, imprezie firmowej, lub miejskim/gminnym festynie. Każde z tych wydarzeń jest przeważnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi, którym warto dostarczyć ciekawe rozrywki na świeżym powietrzu. Kiedy maluchy beztrosko bawią się w dmuchańcu, ich rodzice otrzymują czas dla siebie i mogą socjalizować się z innymi dorosłymi uczestnikami. Dmuchane urządzenia rekreacyjne to prawdziwy hit każdego eventu skierowanego do młodszych osób.

Dmuchany plac zabaw na wynajem

W miejscu, w którym zostanie rozstawiony dmuchawiec mobilny, musisz zadbać o odpowiednie wyrównanie terenu, eliminując spadki oraz usuwając ewentualne, ostre przedmioty. Do montażu urządzenia najlepiej sprawdza się trawnik oraz powierzchnia wykonana z betonu lub asfaltu. Aby zabezpieczyć plac zabaw dmuchany przed silnym wiatrem, w trakcie instalacji przytwierdzamy go do podłoża lub do pobliskich samochodów, ławek, słupów. Wszystkich informacji udzielimy Ci, ustalając warunki wynajmu – znajdziesz je także w katalogu produktowym.

Decydując się na skorzystanie z usług firmy Tawit, otrzymujesz niezawodne urządzenia rekreacyjne na imprezę dla dzieci. Oferujemy dmuchany plac zabaw na wynajem w atrakcyjnej cenie, który będzie zabawiać uczestników eventu przez 6 pełnych godzin. Mobilne dmuchańce proponujemy też w innych wersjach, np. w formie zjeżdżalni lub zamku do skakania. Wszystkie modele prezentujemy w aktualnym katalogu.