Dmuchańce na wynajem

Nasza firma dostarcza niezapomniane wrażenia najmłodszym uczestnikom imprez plenerowych! Proponujemy rozmaite dmuchańce na wynajem, których katalog znajduje się na stronie. Urządzenia cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży, dlatego nie powinno ich zabraknąć na żadnym festynie czy przyjęciu z okazji urodzin dla większej liczby gości. Do wypożyczenia mamy zjeżdżalnie, zamki, tory przeszkód i wiele innych, ciekawych propozycji, które urozmaicą program dowolnego eventu o charakterze rodzinnym.

Coraz więcej rodziców decyduje się na wynajem dmuchańców na urodziny swoich pociech. Taka atrakcja cieszy się bowiem dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych i gwarantuje im wielogodzinną, niezapomnianą zabawę w bezpiecznych warunkach. Wszystkie urządzenia, które mamy do wypożyczenia, są w bardzo dobrej kondycji. Cennik usługi obejmuje dodatkowo opiekę naszego pracownika nad uczestnikami imprezy, a także obsługę techniczną oraz niezbędne ubezpieczenia.

Dmuchańce do wypożyczenia na imprezę w plenerze

Nasze nowoczesne urządzenia są najlepszą atrakcją, jaką można zapewnić dzieciom nie tylko w trakcie urodzin, ale też dowolnej imprezy plenerowej. Proponujemy dmuchańce do wynajęcia na korzystnych warunkach. Możesz zdecydować się na wypożyczenie zamku, zjeżdżalni, a także całego placu zabaw, oczywiście w wersji dmuchanej. Usługę rozliczamy indywidualnie dlatego zachęcamy do kontaktu. Otrzymujesz nasze wyposażenie rekreacyjne na maksymalnie 6 godzin, lub na czas dostosowany do Twoich potrzeb.

Oferujemy dmuchańce do wypożyczenia na urodziny i inne wydarzenia, które prezentują się bardzo atrakcyjnie, przez co zachęcają dzieci do wielogodzinnej zabawy. Urządzenia możemy montować wyłącznie na dobrze wyrównanym, twardym terenie, w miejscach z dostępem do zasilania elektrycznego o napięciu 230 lub 380V. Szczegółowe informacje dotyczące warunków wynajęcia prezentowanych tutaj produktów opisujemy w katalogu z galerią zdjęć wszystkich aktualnie oferowanych zjeżdżalni, zamków oraz placów zabaw.

Dlaczego warto zainwestować w dmuchawce na imprezę?

Na wydarzeniu o rodzinnym charakterze trzeba zapewnić atrakcje dla najmłodszych osób. Nasze nowoczesne place zabaw, zjeżdżalnie oraz zamki do wypożyczenia to ciekawe urozmaicenie programu urodzin w plenerze, a także festiwalu i innego eventu na świeżym powietrzu. Dzięki nim maluchom zapewnia się zabawę pod okiem opiekuna, a ich rodzicom wolny czas, który mogą spędzić w gronie innych dorosłych uczestników imprezy. Dmuchańce na wynajem są konkurencyjne cenowo.

Firma Tawit specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych urządzeń rekreacyjnych na imprezy np. urodziny klientom indywidualnym oraz biznesowym. Zapewniamy przejrzyste warunki wynajmu dmuchańców, które różnią się rozmiarami i dodatkowymi udogodnieniami, jakie oferują. Wszystkie przeznaczone do wypożyczenia zamki, place zabaw i zjeżdżalnie przechodzą kontrolę techniczną przed oddaniem ich do użytkowania.